Kristina Wallman

Mats och Arne Arkitektkontor AB
Östra hamngatan 52
411 09 Göteborg

Certifikat: K

kristina.wallman@matsoarne.se
www.matsoarne.se

Johanna Roos

Antiquum AB
Drottninggatan 25
411 14 Göteborg

Certifikat: K

031-13 38 20
johanna.roos@anticuum.se

Maria Lundgren

Lilla Badhusgatan 2
411 21 Göteborg

Certifikat: K

Tel vx 010 452 20 00
Direkt 010-452 27 69 SMS 076-119 38 78

maria.lundgren2@tyrens.se
http://www.tyrens.se

Maria Olovsson

Acanthus arkitektur & kulturvård AB
Pusterviksgatan 15
413 01 Göteborg

Certifikat: K

031-760 90 98
0708 – 14 50 19
maria.olovsson@acanthusab.se
http://www.acanthusab.se

Jenny Torle

Acanthus arkitektur & kulturvård AB
Pusterviksgatan 15
413 01 Göteborg

Certifikat: saknar certifiering

031 – 760 90 98
0708 – 14 50 18
jenny.torle@achantusab.se
http://www.acanthusab.se

Henrik Ogstedt

Ogstedt Antikvarie
Stavstigen 13
41702 Göteborg

Besöksadress St Nygatan 33 (GAJD arkitekter)

Certifikat: K

0702-013270
henrik@ogstedt.se