Inlägg av QBD

Ivar Wenster

Ankdammen Korpralsgatan 8 371 41 Karlskrona Certifikat: saknar certifiering 076-6455626 ivar.wenster@ankdammen.eu http://www.Ankdammen.eu

Susann Johannisson

Kalmar Länsmuseum Box 104 391 21 Kalmar Certifikat: K 0480 – 451342 0705 -123611 susann.johannisson@kalmarlansmuseum.se http://www.kalmarlansmuseum.se

Liselotte Jumme

Kalmar Länsmuseum Box 104 391 21 Kalmar Certifikat: K 0480-451389 070-3983804 liselotte.jumme@kalmarlansmuseum.se http://www.kalmarlansmuseum.se

Jan Westergren

Kalmar Länsmuseum Box 104 391 21 Kalmar Certifikat: K 0480-451318 0703-988683 jan.westergren@kalmarlansmuseum.se http://www.kalmarlansmuseum.se

Jenny Torle

Acanthus arkitektur & kulturvård AB Pusterviksgatan 15 413 01 Göteborg Certifikat: saknar certifiering 031 – 760 90 98 0708 – 14 50 18 jenny.torle@achantusab.se http://www.acanthusab.se

Britt Wisth

Britt Wisth Byggnadsantikvarie Stationsvägen 1 182 55 Djursholm Certifikat: saknar certifiering 08-755 5103 070-22 11 201 britt.wisth@telia.com